Mikyna v Jizerském *tichu

Petr z Jizerskéh

Petr Vondřich, který stojí za skvělým blogem Jizerské *ticho, patří bezpochyby k našim nejvěrnějším fanouškům a superlativy na naší adresu nikdy nešetří, až jsme z toho vždycky celý nesví. Každopádně jsme hrozně moc rádi, že si právě Mikynu vybral jako své další hosty do studia Resound na natáčení svého čtvrtého Podcastu. Jestli si tedy chcete poslechnout jak nám to v Mikyně jde, co je naše „guilty pleasure“ a jestli bude někdy Mikyna 2, poslechněte si celý podcast zde

A moc děkujeme taky skvělé fotografce a kamarádce Báře Berdychové, která nás dokázala vyfotit tak, že máme oba otevřený oči! Mimochodem již kultovní obraz „Klobásky a bramborák“, který vidíte na pozadí, je právě od Báry!

Co zkusit ještě další?

Rozhovor: Kačka Lukášková

Rozhovor: Kačka Lukášková

Zajímá Vás jak se studentka Toxikologie dostala za kávovar a co vlastně všechno obnáší práce baristy? Přečtěte si následující rozhovor.

Rozhovor: Klára Waldhauserová

Rozhovor: Klára Waldhauserová

Klárka Waldhauserová miluje lívance a nejraději by snídala od rána až do večera. V Mikyně je s námi přesně jeden rok a pokud Vás zajímá, jaké je to pracovat v Mikyně v kuchyni, tak čtěte dál.