Mikyna x Arte Vini

Rádi bychom Vás pozvali na první letošní degustaci s našimi oblíbenými víny z vinařství Arte Vini, na kterou se těšíme už od podzimu! Degustací nás provede sympatický Přemek Sova, který Vám představí 9 vzorků: Sekt Reserve, Veltlínské zelené VOC, Chardonnay Premium, Saldorfsky Kravák Sauvignon, White Reserve, Orange Reserve, Frankovka Premium, Red Reserve, Pálava Premium

Vinařství Arte Vini
Při výběru odrůd vinné révy se zaměřujeme zejména na staré, na Moravě tradiční odrůdy, jako například Veltlínské zelené, Frankovka, Zweigeltrebe, z poměrně nedávno vyšlechtěných odrůd vidíme velký potenciál v moravské odrůdě Pálava. Samozřejmě však v naší nabídce nechybí vína z mezinárodně známých odrůd Chardonnay, Rýnský ryzlink, Sauvignon, Pinot Gris, či Pinot Noir, jelikož díky místnímu klima a vynikajícím půdním podmínkám nabízí unikátní vína s typickým regionálním moravským charakterem. Naše hrozny vybíráme z vyhlášených renomovaných poloh jižní Moravy. Vinice jsou obhospodařovány výhradně podle našich představ – biologicky udržitelným, k životnímu prostředí šetrným způsobem, aby bylo dosaženo velké rozmanitosti viniční fauny a flóry.

Kdy: 6. února od 19 hodin
Kde: Bistro Mikyna, 5. Května 2, Liberec
Co: Degustace vína z vinařství Arte Vini
Cena: 450 Kč / osoba

V ceně degustace je i občerstvení.
Své místo si rezervujte na emailu hello@mikynapoint.cz nebo přímo u nás v bistru.

 

 

Uvařili jsme 28.1.2020
#degustace#event#vino

Co zkusit ještě další?

Workshop: Peníčky s Neplechou na plechu

Workshop: Peníčky s Neplechou na plechu

Přijďte se k nám naučit zdobit ty nejhezčí Vánoční perníčky pod taktovkou Markéty z Neplechy na plechu. Poradí Vám jak na těsto, ukáže, jak udělat dokonalou polevu a hlavně jak si je krásně nazdobit.

latte art jam v Mikyně

latte art jam v Mikyně

Baristé ze severu a okolí pozor! Blíží se v pořadí již druhý LATTE ART JAM a tentokrát u nás v Mikyně. Přijďte si změřit své latte art síly a užít si pohodové odpoledne!