Pop up: Snídaně s Bjukitchen

Bára Karpíšková alias Bjukitchen má po první úspěšné kuchařce (2015) i syna Cipíska, a tak stíhá už jenom jedno jídlo denně – naštěstí jsou to zrovna snídaně. Nesnídá ale sama, naopak, začátek dne bere jako příležitost sejít se u stolu s celou rodinou, psem Bramborou a všelijakou návštěvou. Inspirativní kuchařka a milovnice starého porcelánu Bára nabízí v první ze série neformálních sešitů téměř čtyřicet stylových způsobů, jak s chutí vstoupit do nového dne ať už máte rádi k snídani slané, sladké nebo něco zdravého. 11. listopadu pak přijede za námi do Mikyny, kde budete moc ochutnat Bju snídaňové menu nebo si s Bárou jen tak popovídat.

Pokud byste se rádi s Bárou potkali, popovídali a třeba i ochutnali nějaký její snídaňový recept z jejího nového sešitu, rádi Vám uvidíme na Bjukichten snídani u nás v bistru v sobotu 11. listopadu. Snídat budeme dlouze od 9 do 15 hodin. Každopádně počet míst je omezený, tak si svůj stůl prosím rezervujte včas na telefonním čísle: +420 482 710 746.

A na co se můžete těšit? Míchaná vajíčka samozřejmě nesmí chybět na žádné pořádné snídani, bude i Bářin oblíbený Avo toast s citrónem a chilli, cereální kaše, snídaňová quinoa miska, zimní pečené citrusy s řeckým jogurtem nebo můžete zkusit třeba ovesnou kaši s pečeným banánem a čokoládou. Těšíme se na Vás s Bjukitchen v sobotu!

Aktuální informace o akci najdete na našem Facebooku.

Uvařili jsme 1.11.2017
#brunch#event

Co zkusit ještě další?

Jaké bylo letošní Ki-no?

Jaké bylo letošní Ki-no?

Filmový urban festival KI-NO je pro nás kulturní akce roku. Letošní pátý ročník se nesl ve znamení sci-fi a Mikyna tam samozřejmě nemohla chybět. Co jsme si na festival v pražské připravili letos?

Jóga brunch v Namastery

Jóga brunch v Namastery

Přijďte v neděli 9. července načerpat novou energii na lekci Vinyasa Flow s Klárou Pokornou v krásných prostorách studia Namastery. Po józe pak budeme společně dlouze snídat až do odpoledne. Namaste!