Pop up: Snídaně s Bjukitchen

Bára Karpíšková alias Bjukitchen má po první úspěšné kuchařce (2015) i syna Cipíska, a tak stíhá už jenom jedno jídlo denně – naštěstí jsou to zrovna snídaně. Nesnídá ale sama, naopak, začátek dne bere jako příležitost sejít se u stolu s celou rodinou, psem Bramborou a všelijakou návštěvou. Inspirativní kuchařka a milovnice starého porcelánu Bára nabízí v první ze série neformálních sešitů téměř čtyřicet stylových způsobů, jak s chutí vstoupit do nového dne ať už máte rádi k snídani slané, sladké nebo něco zdravého. 11. listopadu pak přijede za námi do Mikyny, kde budete moc ochutnat Bju snídaňové menu nebo si s Bárou jen tak popovídat.

Pokud byste se rádi s Bárou potkali, popovídali a třeba i ochutnali nějaký její snídaňový recept z jejího nového sešitu, rádi Vám uvidíme na Bjukichten snídani u nás v bistru v sobotu 11. listopadu. Snídat budeme dlouze od 9 do 15 hodin. Každopádně počet míst je omezený, tak si svůj stůl prosím rezervujte včas na telefonním čísle: +420 482 710 746.

A na co se můžete těšit? Míchaná vajíčka samozřejmě nesmí chybět na žádné pořádné snídani, bude i Bářin oblíbený Avo toast s citrónem a chilli, cereální kaše, snídaňová quinoa miska, zimní pečené citrusy s řeckým jogurtem nebo můžete zkusit třeba ovesnou kaši s pečeným banánem a čokoládou. Těšíme se na Vás s Bjukitchen v sobotu!

Aktuální informace o akci najdete na našem Facebooku.

Uvařili jsme 1.11.2017
#brunch#event

Co zkusit ještě další?

latte art jam v Mikyně

latte art jam v Mikyně

Baristé ze severu a okolí pozor! Blíží se v pořadí již druhý LATTE ART JAM a tentokrát u nás v Mikyně. Přijďte si změřit své latte art síly a užít si pohodové odpoledne!

Mikyna x Arte Vini

Mikyna x Arte Vini

Na první únorový čtvrtek jsme pro Vás společně s vinařstvím Arte Vini připravili opět degustaci vín, na kterou se těšíme už od podzimu! Do diářů si zapište 6. února od 19 hodin u nás v bistru.