Workshop: Peníčky s Neplechou na plechu

Markéta a František Lorencovi jsou mladý manželský pár z Liberce, který na svém blogu Neplecha na plechu odráží svou lásku k vaření, cestování a poznávání cizokrajné kuchyně. Letos na podzim vydali svou první kuchařku, která se jim moc povedla a navíc je Markéta mistr na Vánoční perníčky, což pokud sledujete jejich instagram, nemusíme ani zmiňovat. Jsme rádi, že si v předvánočním čase udělali čas a společnými silami jsme mohli připravit perníčkový workshop. Markéta se s Vámi ráda podělí o vychytaný perníčkový recept, ukáže, jak na dokonalou polevu a hlavně Vás naučí perníčky krásně zdobit. Takže si piště do diářů 17.12. a určitě dorazte, bude to super!

Kdy: 17. prosince od 17 hodin / 19 hodin
Kde: Mikyna, 5. Května 62, Liberec
Cena: 550Kč

Workshop povede šikovná Markéta z Neplechy na plechu.
Svou účast si rezervujte přímo v Mikyně nebo na emailu hello@mikynapoint.cz.
Kapacita je omezená na 10 účastníků a rezervace je závazná po uhrazení kurzovného.

Moc se těšíme!

 

Uvařili jsme 29.11.2019
#event#vanoce#workshop

Co zkusit ještě další?

Workshop: Pečeme s Maškrtnicí

Workshop: Pečeme s Maškrtnicí

Jak z obyčejné mouky, vody a soli upéct perfektní bochník? Vyrazili jsme do Prahy za tou nejpovolanější, Julianou Fisherovou alias Maškrtnicí, naučit se, jak na to!

Yoga Spring Day

Yoga Spring Day

Jarní edice Yoga & Special Places je tu! A tentokrát u toho Mikyna nemůže chybět! Po cvičení jógy na střeše Lucerny nebo na Grébovce pro Vás Adéla z Yoga Movement a Klára Pokorná vybrali vilu, kterou