Workshop: Peníčky s Neplechou na plechu

Markéta a František Lorencovi jsou mladý manželský pár z Liberce, který na svém blogu Neplecha na plechu odráží svou lásku k vaření, cestování a poznávání cizokrajné kuchyně. Letos na podzim vydali svou první kuchařku, která se jim moc povedla a navíc je Markéta mistr na Vánoční perníčky, což pokud sledujete jejich instagram, nemusíme ani zmiňovat. Jsme rádi, že si v předvánočním čase udělali čas a společnými silami jsme mohli připravit perníčkový workshop. Markéta se s Vámi ráda podělí o vychytaný perníčkový recept, ukáže, jak na dokonalou polevu a hlavně Vás naučí perníčky krásně zdobit. Takže si piště do diářů 17.12. a určitě dorazte, bude to super!

Kdy: 17. prosince od 17 hodin / 19 hodin
Kde: Mikyna, 5. Května 62, Liberec
Cena: 550Kč

Workshop povede šikovná Markéta z Neplechy na plechu.
Svou účast si rezervujte přímo v Mikyně nebo na emailu hello@mikynapoint.cz.
Kapacita je omezená na 10 účastníků a rezervace je závazná po uhrazení kurzovného.

Moc se těšíme!

 

Uvařili jsme 29.11.2019
#event#vanoce#workshop

Co zkusit ještě další?

Mikyna x Arte Vini

Mikyna x Arte Vini

Na první únorový čtvrtek jsme pro Vás společně s vinařstvím Arte Vini připravili opět degustaci vín, na kterou se těšíme už od podzimu! Do diářů si zapište 6. února od 19 hodin u nás v bistru.

Jóga brunch v Namastery

Jóga brunch v Namastery

Přijďte v neděli 9. července načerpat novou energii na lekci Vinyasa Flow s Klárou Pokornou v krásných prostorách studia Namastery. Po józe pak budeme společně dlouze snídat až do odpoledne. Namaste!