Workshop: Krasopísmo

Chcete se naučit krásně psát? Tak doražte 29. listopadu na náš první kreativní workshop s Karolínou a Rozi z Pen Pals a naučte se v Mikyně #krasopísmo. Jak? Každý má svůj osobitý styl psaní. Společně ho rozebereme, vypíchneme jeho nejsilnější stránky a srovnáme, co pokulhává. Z tříhodinového workshopu si tak odnesete vyladěný rukopis třeba hned v několika stylech, které potrénujete různými psacími nástroji. Rezervujte si své místo a naučte se psát ty nejhezčí dopisy.

Rádi byste se naučili psát ty nejhezčí dopisy, cedule do vašeho bistra nebo oblíbený citát na zeď? V Mikyně Vás naučíme #krasopísmo!

Jak? Každý má svůj osobitý styl psaní. Společně ho rozebereme, vypíchneme jeho nejsilnější stránky a srovnáme, co pokulhává. Z našeho tříhodinového workshopu si tak odnesete vyladěný rukopis třeba hned v několika stylech, které potrénujete různými psacími nástroji.

Odcházet budete kromě toho se základy typografie a moderní kaligrafie, se spoustou popsaných papírů s taháky, i s naším vlastním ekologickým Typo sešitem. A hlavně příjemně odpočatí a namotivovaní zvládnout novou kreativní činnost, jakou je psaní rukou.

Termín: 29.11. od 17:00 do 20:00  a 30.11.  od 9:00 do 12:00
Maximální počet krasopísmařů: 10
Cena: 1390 Kč
V ceně jsou 3 hodiny psaní a poslouchání, 1 sketchbook, základní balíček psacích nástrojů, pracovní listy na hodinu i na domácí trénování, občerstvení z Mikyny a ∞ znalostí

Své místo si můžete rezervovat od 13.10. od 10:00 dopoledne zde

Uvařili jsme 8.11.2017
#event#krasopísmo#Mikyna#workshop

Co zkusit ještě další?

Tým: Káča Lukášková

Tým: Káča Lukášková

Káťa je v Mikyně už čtvrtým rokem a to, že je skvělá baristka snad ani nemusíme zmiňovat. Možná jste ale netušili, že ji po směně můžete potkat, jak v Jizerkách oškubává smrkové výhonky...

Workshop: Pečeme s Maškrtnicí

Workshop: Pečeme s Maškrtnicí

Jak z obyčejné mouky, vody a soli upéct perfektní bochník? Vyrazili jsme do Prahy za tou nejpovolanější, Julianou Fisherovou alias Maškrtnicí, naučit se, jak na to!